skip to Main Content

Tanker Su Taşımacılığı

Tanker Su Taşımacılığı konusunda 20 yıldır hizmette olan firmamız, Bodrum’da otellere tankerlerle içme suyu veren ruhsatlı tek firmadır.

Karia Su olarak 1999 yılında Bodrum halkına kaliteli içme suyu ve kullanma suyunu ulaştırma hedefiyle yola çıktık. Merkez bölgede kurduğumuz ilk tesisimizde bilinen en hassas filtreleme teknolojisi olan Reverse Osmosis yöntemiyle Bodrum’un geneline hakim olan su sorununu çözmeyi amaç edindik.

Bu süreçte müşteri memnuniyeti ve sağlığını tek gayemiz edinerek Bodrum’un bilinen birçok otelleri ile çalışmaya başladık.

Tankerle evlere ve otellere içme suyu sağlamak konusunda olduğu gibi, Bodrum’da otel ve tesislere tankerle kullanma suyu ve tankerle havuz doldurma suyu teminini, en sağlıklı ve güvenli koşullarda sunmaktayız.

Bodrum Tanker Su

Reverse Osmosis Nedir?

Temiz suyu elde etmek için kullanılan en güvenilir yöntem olup, dışarıdan suyun içerisine kesinlikle kimyasal bir dokunuş yapılmadan, fiziksel bir işlemle yapılan su arıtma yöntemidir. Kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtreleme yöntemi olan Reverse Osmosis sistemlerinde sadece arıtılmış su çıkmaktadır. Günümüzde en yaygın kullanılan teknolojidir ve tamamen doğal bir yöntemdir. Reverse Osmosis teknolojisinde membran filtre kullanılır. Membran, su arıtma teknolojisinde ayırıcı madde anlamına gelir.

Back To Top